Chránič kolen a holení Leatt Knee Shin Guard EXT 3.0

Chrániče kolen a holení Leatt Knee Shin Guard EXT 3.0 za skvělou cenu určené na kolo - enduro, freeride, downhill a bmx. Chrániče kombinují inteligentní pěnu Leatt 3DF uvnitř s...
1 390 Kč
Doporučená nabídka MotoMan s.r.o.

Skladem • Více variant49 Kč96 % • 1 963 recenzíDalší informace

Určení chrániče
chrániče kolen

• , zakoupeno v MotoMan s.r.o.

Zatím jsem v nich nejel, tak nemohu pořádně hodnotit. Chrániče jsem si koupil do bikeparků na kolo. Zatím vypadá že mi sedí. Měl jsem problém najít dostatečně velké (XXL) a toto byly jediné, co mi padli.

Určení chrániče
chrániče kolen

Chrániče kombinují inteligentní pěnu Leatt 3DF uvnitř s vnějším plastovým protektorem Hard Shell.

Prodloužené provedení chrání celou holeň a s chráničem kolena poskytuje nekompromisní ochranu nohou.

Odvětrané panely s dostatečnou perforací zajistí skvělý komfort.

Pevné upnutí chrániče zajištěno pomocí tří dopínacích pásků.

Nízká váha chráničů 600 g pro skvělý pocit jezdce a pohyb bez omezení.

Homologace : CE EN 1621-2

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variant69 Kč100 % • 333 recenzíDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v MotoMan s.r.o.